VIECON onthult nieuwe partnerstructuur voor evenementtechnologie

VIECON Managing Directors Martina Candillo and Katharina Weishaupt, Linda Laimer and Uli Zeisel from Concept Solutions © VIECON / FRB Media

Vienna Congress & Convention Center voor audiovisuele diensten kiezen voor twee sterke partners. Concept Solutions en STEINERLIVE. Deze beslissing is genomen na een uitgebreide, openbare selectieprocedure. Met dit uitgebreide partnermodel versterkt de locatie haar dienstenaanbod en biedt evenementorganisatoren extra opties, meer flexibiliteit en toegang tot uitgebreide technische expertise. Het doel is om te voldoen aan de groeiende eisen van moderne evenementformats met een nog breder scala aan diensten en consistent hoge kwaliteits- en duurzaamheidsnormen.

Technologische innovatie, digitale formats, toenemende verwachtingen ten aanzien van evenementproductie en een breder begrip van duurzaamheid vereisen gespecialiseerde oplossingen en betrouwbare partners.

“We willen onze klanten altijd de best mogelijke technische ondersteuning bieden voor hun evenementen. Met Concept Solutions en STEINERLIVE hebben we twee bedrijven aan boord die staan ​​voor kwaliteit, betrouwbaarheid en innovatie en die ons zullen helpen om onze hoge eisen aan service en klantbeleving op de lange termijn te handhaven”, aldus Katharina Weishaupt, Managing Director van VIECON.

De selectie van de voorkeurspartners was gebaseerd op een uitgebreide reeks criteria. Naast technische expertise, innovatie, servicekwaliteit en een moderne technische infrastructuur, werd ook gekeken naar de kwalificaties van de teams en hun vermogen om de hoogste niveaus van evenement- en operationele veiligheid te garanderen, zelfs voor veeleisende evenementvormen.

Het thema “groene evenementen” had eveneens een hoge prioriteit: milieucertificeringen, grondstofefficiënte processen, duurzame logistieke concepten en de organisatie van groene bijeenkomsten werden meegenomen in de evaluatie, evenals een langetermijnverbintenis tot de verantwoorde verdere ontwikkeling van de aangeboden diensten.

Thomas Wasshuber, Managing Director van STEINERLIVE: “Congressen zijn tegenwoordig veel meer dan traditionele fysieke evenementen. Ze combineren persoonlijke interactie met contentproductie, internationaal netwerken en digitale diensten. Ons doel is om organisatoren de best mogelijke ondersteuning te bieden door middel van doordachte technische oplossingen en een ‘Smart Congress’ te realiseren”.

Florian Weber, Managing Director van Concept Solutions: “Zakelijke evenementen creëren ruimte voor verbindingen, merkboodschappen en ervaringen. We kijken ernaar uit om onze ervaring en creativiteit in de toekomst nog verder in te zetten op de VIECON-locatie en samen te werken aan oplossingen op maat voor evenementorganisatoren”.

Thomas Wasshuber, Managing Director of STEINERLIVE; VIECON Managing Directors Martina Candillo and Katharina Weishaupt; and Christian Steiner, owner of STEINERLIVE © VIECON