
Mews, hospitality cloud, heeft 100 miljoen dollar aan financiering is binnengehaald van Vista Credit Partners. Nu de implementatie van cloud-technologie steeds sneller gaat in de reis- en toerismebranche van 15,5 biljoen dollar wereldwijd, zal deze nieuwe financiering de groei van Mews ondersteunen en het M&A-programma versterken om de positie van bedrijf als marktleider verder te verstevigen. De investerings- en bedrijfsontwikkelingstak van het bedrijf, Mews Ventures, heeft tot nu toe negen hospitalitybedrijven overgenomen en zal blijven investeren in technologie en teams om de technologische transformatie in de hele hospitalitysector te versnellen.
"Hospitality is voornamelijk een menselijke sector en we richten ons dan ook voortdurend op het ontwikkelen van cloud-technologie waardoor medewerkers loskomen van hun scherm en zich echt kunnen concentreren op hun gasten. We hebben een geweldige kans om 's werelds meest revolutionaire hospitalitymerken te ondersteunen bij het versnellen van hun digitale transformatie." Zo reageerde Matt Welle, CEO van Mews. "Financiering ontvangen van een ervaren investeerder in bedrijfssoftware zoals Vista Credit Partners, stelt ons in staat om dit proces te versnellen. Door te investeren in zowel onze organische als onze anorganische groeistrategieën kunnen we de manier waarop hospitality wordt geleverd volledig veranderen."
Richard Valtr, oprichter van Mews, zei: "De markt is rijp voor consolidatie. Na de succesvolle overnames van negen bedrijven tot nu toe, stimuleert de financiering van Vista Credit Partners onze positie om te blijven investeren in M&A met Mews Ventures."
Mews is ook verder gegaan met het toevoegen van innovatieve productfunctionaliteiten, van een AI-gestuurde slimme zoekfunctie om gebruikers te voorzien van een contextrijke, intelligente assistent tot de volgende generatie van de Mews Kiosk, die de tijd die hotels aan check-ins kwijt zijn met een derde heeft verkort.