Met 2.700 vierkante meter aan evenementruimte beschikt Hotel Okura Amsterdam over de grootste vergaderfaciliteiten van alle vijfsterrenhotels in de Benelux-regio. Of het nu gaat om grote conferenties, galadiners of intieme sociale bijeenkomsten, de veelzijdige evenementruimtes van het hotel kunnen tot 2.500 gasten faciliteren.

Elk evenement is bedreven in Omotenashi, Japanse gastvrijheid vanuit het hart, wat zorgt voor ongeƫvenaarde service en aandacht voor detail. De nabijheid van het hotel tot de internationale luchthaven Schiphol en het RAI Congrescentrum maakt het een uitstekende locatie voor internationale evenementen. Van de Grand Ballroom tot kleinere vergaderzalen, elke ruimte is ontworpen om zowel luxe als functionaliteit te bieden, afgestemd op uw behoeften.

Op de 23ste etage bevinden zich de twee Starlightzalen die een prachtig uitzicht over Amsterdam bieden. Deze locatie kan gebruikt worden voor besloten lunches en diners tot 70 personen of een feestelijke cocktailparty tot 130 personen.

Ferdinand Bolstraat 333
1072 LH Amsterdam
Nederland
Telefoon: 
+31 (0)20 6787111