Nieuws  
 

Herken je die discussies op kantoor of bij bijeenkomsten wel eens; twee mensen lijken volledig langs elkaar heen te praten. De een leeft als een digitale nomade, niets met 'social' en 'online' is hem of haar vreemd. De ander leeft in een 'offline' wereld en spelt 'sociaal' nog met twee a's.
Nieuwe generaties doen hun intrede op het werk en dus ook op congressen. Steeds vaker komen deze twee werelden elkaar dus tegen. Een belangrijke rol is dan weggelegd voor de evenementorganisator om de verbinding te leggen.

Rob Janssen en Otto Wijnen zijn door eigen ervaring wijs geworden en bieden nu organisatoren de helpende hand. Waar ken ik die twee ook al weer van? Je bent ze ongetwijfeld al eens tegenkomen in de meeting- en eventwereld, want beide heren zijn al jarenlang actief als dagvoorzitter, presentator, en entertainer.  

Maak nu kans op een gratis show!
Ter introductie van "Social Comedia" bedachten de heren een actie die ook helemaal past in het karakter van 'geven' en 'delen': In één week geven zij vijf voorstellingen weg aan evenementenorganisatoren!
Tijdens hun "Social Comedia" toerweek van 1 t/m 5 oktober wordt de show 5x geheel gratis op congressen en evenementen gebracht. "We bieden jou en je deelnemers een beleving en die kan je nou eenmaal beter laten zien door het te doen! We staan voor wat we doen en dat laten we je op deze manier graag zien", licht Otto Wijnen toe.

Tot 30 augustus kan je je aanmelden om mee te dingen naar de gratis shows. En voor alle duidelijkheid - 'gratis = nul' - dus aanmelden is uiteraard geheel vrijblijvend.
Op 31 augustus wordt bekendgemaakt wie de gelukkigen zijn. De precieze uitleg staat op
www.socialcomedia.nl

Social Comedia
Rob en Otto introduceren hun nieuwste show "Social Comedia" : Met muziek, zang, interactie en videofragmenten nemen zij hun publiek mee in de verwarrende wereld van Social Media en computertechnologie.

Het waarom van deze show is voor Otto heel duidelijk: "Omdat Rob zich werkelijk zorgen maakt over de ontwikkeling dat alle contact via schermpjes verloopt en omdat ik werkelijk enthousiast ben over alle nieuwe mogelijkheden."
Beide heren merken regelmatig dat ze uit twee verschillende werelden afkomstig zijn. Rob, een 'offliner' probeert actief in de 'online' wereld vertrouwd te raken en vindt dan in Otto - al sinds 1994 actief op internet - een goede steunpilaar. Hun eigen ervaringen bleken representatief voor de problemen waar veel organisaties mee kampen en daarmee een uitstekende voedingsbodem voor hun nieuwe show, waarin ze te tegenstellingen uitvergroten tot ludieke proporties.

Lachen
Elke organisatie lijkt tegenwoordig te worstelen met de vraag "wat moeten we met social media?" en social-mediabijeenkomsten zijn aan de orde van de dag. Rob Janssen: "Met ‘Social Comedia' zorgen we dat er dan ook wat te lachen valt. Onze scherpe stellingname zet bovendien aan tot discussie". De multimediale show is een humoristische energizer met een serieus doel: de discussie over social media op scherp te zetten.

 


Meer info op www.socialcomedia.nl .

Plaats op:
Datum: 9 augustus 2012
Gerelateerde artikelen  
15-09-2011 Nieuws Den Haag heeft meest tevreden hotelgasten
21-06-2012 Nieuws Helft van de Nederlandse bedrijven is aanwezig op Facebook, 45 procent op Twitter …
13-03-2012 Nieuws Social media voor congressen, zo doe je dat (#smvc)
08-03-2012 Nieuws Je congres online hosten doe je zo
06-05-2013 Nieuws Verbeter je online presence met Social Media; aan wie geef jij een gratis training …
 
 

- partners -

 
 
 
 
 
© 2005 - 2013 Vakwereld. All rights reserved Pagina geladen in 5,54 seconden.