|
De finalisten voor de NIMA Awards 2011 zijn bekend! De jury heeft uit 20 nominaties 13 finalisten gekozen.
Het vernieuwende vergaderconcept Seats2meet van ondernemer Ronald van den Hoff heeft een nominatie te pakken in de categorie 'Klantgericht Ondernemen'. Het concept is met name succesvol door de combinatie van tijdelijke werkplekken, sociaal netwerk en online en per stoel te boeken vergaderfaciliteiten. Voor de eindoverwinning neemt 'S2M' het op tegen (web-)winkelconcept Coolblue en fietsenmerk VANMOOF.
Ook aanbieder van bijzondere reizen Eliza was here (categorie 'Digitale Marketing') en KLM (genomineerd voor zowel 'Beste Marketingbedrijf' en 'Digitale Marketing') zijn doorgedrongen tot de finale.
Deze finalisten betreden op 24 november 2011 het podium en gaan de strijd aan om die felbegeerde NIMA AWARD te winnen. De NIMA AWARDS worden uitgereikt in de categorieën: Marketingbedrijf van het jaar, Duurzaam Ondernemen, Klantgericht Ondernemen en Digitale Marketing. Ter plekke worden de winnaars gekozen en bekroond.
De finalisten in de categorie Beste Marketingbedrijf van het jaar zijn:
Jumbo Supermarkten, KLM en Wehkamp.nl
De finalisten in de categorie Duurzaam Ondernemen zijn:
Arla Foods, DSM, PLUS en Ricoh
De finalisten in de categorie Klantgericht Ondernemen zijn:
Coolblue, Seats2meet.com en VANMOOF
De finalisten in de categorie Digitale Marketing zijn:
Eliza was here, KLM en Vodafone
Meer informatie: www.nimaawards.nl
|