Nieuws  
 

Aanmelden voor de zesde editie van de M!CE & Business Travel Fair - gericht op professionals op het gebied van Meetings, Incentives, Congressen en Evenementen en de  zakenreisbranche - is vanaf nu mogelijk.

 

Het evenement op 17 november 2011 kent een uitgebreide beursvloer met vele (inter)nationale MICE en Zakenreis bestemmingen en leveranciers, met daarnaast een workshopprogramma en diverse netwerkmogelijkheden. Locatie is het onlangs geopende Mint Hotel in Amsterdam.

Het inhoudelijke programma bestaat onder andere uit een ronde tafel gesprek met Sasja van As, sectormanager Travel & Media (ING), waar zij de ontwikkelingen op het gebied van Social Media voor de zakenreisbranche toelicht. Deze sessie is in samenwerking met NATM. Keynote speaker Jim Stolze is de drijvende kracht achter de TED-conferenties in Europa. Zijn nieuwste boek "Uitverkocht" kwam vanuit het niets op nummer 7 binnen in de lijst van Managementboek.nl. In de zeven delen van dit boek beschrijft Stolze de nieuwe mogelijkheden van die aandachtseconomie. Daarnaast zijn er diverse korte workshops, waar exposanten u informeren over de nieuwste MICE en zakenreis bestemmingen en locaties. Aan het einde van deze inspirerende dag kunt u uw netwerk verder vergroten tijdens de afsluitende borrel.

Klik hier voor meer informatie of om direct te registreren.
 

 

Plaats op:
Datum: 12 oktober 2011
Gerelateerde artikelen  
10-11-2011 Nieuws Aandachtseconomie en nieuwe BTW regelgeving op programma M!CE & Business Travel …
21-08-2010 Nieuws Inschrijving M!CE & Business Travel Fair 2010 geopend
12-05-2011 Nieuws Mint Hotel Amsterdam decor zesde editie M!CE & Business Travel Fair
27-08-2009 Nieuws M!CE & Business Travel Fair 2009 gaat voor Green, Lean & Mean
06-03-2010 Nieuws 15 MICE bestemmingen in één dag tijdens ANTOR MICE informatiemarkt
 
 

- partners -

 
 
 
 
 
© 2005 - 2012 Vakwereld. All rights reserved Pagina geladen in 0,45 seconden.