|
De European Meetings and Incentive Fair, oftewel EMIF, is niet meer. Dat maakte organisator Artexis afgelopen week bekend. Organisatoren van meetings en events zullen in de toekomst terecht kunnen bij de nieuwe beurs 'Business & Meeting Solutions' van organisator Conceptum Exhibitions.
De voorbije editie van EMIF en Promo Factory kenmerkte zich door een verbetering van het bezoekersprofiel, en door een aanzienlijke verhoging van de tevredenheid van zowel exposanten als bezoekers.
Ondanks deze positieve tendens, heeft Artexis besloten om EMIF niet verder te organiseren; de beursportfolio van het bedrijf wordt gereorganiseerd en de nadruk wordt gelegd op investeringen in haar core business. Promo Factory wordt overgedragen aan Conceptum Exhibitions.
Aandacht voor meetings en exhibitions in nieuwe beurs
Promo Factory wordt in een groter concept geïntegreerd met de naam "Business & Meeting Solutions", een nationaal platform waar 5 categorieën exposanten samenkomen:
- Promo Factory (promotional items, merchandising, business gifts, gadgets,...)
- Office Solutions (papierwaren, bureauartikelen, software, meubilair, telecom,...)
- Meeting Solutions (hotels, congrescentra, toerismebureaus, destinations, transport audiovisueel materiaal, ...)
- Exhibitor Solutions (stands, meubilair, decoratie, planten, hostessen, animatie, tenten,...)
- Catering Solutions (traiteurs, restaurants, verhuur van cateringmateriaal, ...)
Bezoekers zijn niet alleen Management Assistants, Office Managers, Marketing Managers, Meeting Planners, HR Managers, PCO's, aankoopverantwoordelijken... maar ook bedrijven die zelf aan beurzen deelnemen als exposant. Deze laatste worden uitgenodigd op een event "The Day of the Exhibitor", met enerzijds een bezoek aan de beurs en anderzijds de mogelijkheid om deel te nemen aan een seminarieprogramma getiteld "The Exhibitor Academy".
Business & Meeting Solutions zal georganiseerd worden in Brussels Expo op 21 en 22 maart 2012.
Christelle Fiore, die voorheen bij Artexis werkte, vervoegt vanaf 1 oktober het team van Conceptum om van dit project een succes te maken.
|