Nieuws  
( * ) Verplichte Velden
U kunt een bekende attenderen op het artikel. Geef het e-mailadres op van degene aan wie u de link wilt sturen. Daarbij kunt u, als u dat wilt, een commentaar schrijven.
E-mailadres van geadresseerde:*
Uw e-mailadres:*
Commentaar:
Verificatie:*
Geef de code van de afbeelding in exact zoals weergegeven. De code is niet hoofdlettergevoelig en kan geen nul bevatten.

Binnenkort start de inschrijving van de Gouden Giraffe weer. De Gouden Giraffe is de Live Communication Award die, door het samengaan van de Gouden Giraffe en de Nationale ExpoJaarprijs, twee werelden samen brengt; de evenementenbranche en de expo branche.

De nieuwe award is een gezamenlijk initiatief van High Profile uitgeverij, de Nationale ExpoJaarprijs en branchevereniging CLC-VECTA. Het samengaan heeft als doel meer samenhang en minder versplintering in de live communication branche te realiseren, waarmee het een impuls is voor de verdere professionalisering van het vakgebied.

Riemer Rijpkema, directeur van CLC-VECTA, benadrukt het belang van een dergelijke Live Communication Award. ‘De Gouden Giraffe is een krachtige prijs die de toegevoegde waarde benadrukt van het medium live communication en die bijdraagt aan de positionering van de live communication instrumenten zoals beurzen, congressen en evenementen.'

‘De Gouden Giraffe, is de afgelopen jaren naar een hoog kwaliteitsniveau gebracht en blijft zich, door de bundeling van twee awards voor live communication, verder ontwikkelen. De award krijgt daarmee een breder draagvlak in de branche en nog meer aanzien daarbuiten', aldus Oscar Krechting, directeur van High Profile.

De organisatie is op dit moment achter de schermen al bezig met de samenstelling van de jury's en de indeling van de zeven categorieën waarbinnen uitingen beoordeeld gaan worden. De uitingen worden beoordeeld op inzet, creativiteit en innovatie en tijdens de gala-uitreiking in maart 2012 worden de winnaars bekend gemaakt.

Plaats op:
Datum: 27 mei 2011
Gerelateerde artikelen  
06-12-2011 Nieuws Een Gouden Giraffe winnen? Meld je nu aan
24-11-2010 Nieuws Gouden Giraffe en ExpoJaarprijs gaan vanaf 2012 samen verder
09-12-2011 Nieuws Organisatie Gouden Giraffe 2012 in handen van MOVE
07-10-2011 Nieuws Inzending Live Communication Award Gouden Giraffe geopend!
27-01-2012 Nieuws Gouden Giraffe uitreiking in Amsterdam RAI
 
 

- partners -

 
 
 
 
 
© 2005 - 2012 Vakwereld. All rights reserved Pagina geladen in 0,61 seconden.