Nieuws  
 

Libéma Zakelijk, het business-to-business merk van leisure-concern Libéma, heeft vandaag een nieuw magazine gelanceerd. Duizenden bedrijven ontvangen vanaf vandaag het magazine Buitenkans. Het 44 pagina's tellende magazine bundelt alle zakelijke mogelijkheden die de verschillende bedrijven van Libéma bieden: van een exclusieve avondsafari in Safaripark Beekse Bergen tot het organiseren van een event in IJsselhallen Zwolle. Buitenkans zal meerdere malen per jaar verschijnen en wordt gratis verstrekt.

Nick & Simon op de cover, een interview met Wouter Nicolaes van Studio 100, een introductie van 1931 Congrescentrum Brabanthallen en 24 uur op Beekse Bergen. Het zijn slechts vier van de artikelen uit de allereerste Buitenkans. Vanaf vandaag bundelt Libéma Zakelijk driemaal per jaar alle b-to-b mogelijkheden die de 22 bedrijven van het concern samen bieden in een magazine.
Frank Mimpen, Manager Marketing: "We kunnen zoveel meer dan het verhuren van vierkante meters voor events. Dat kwam in diverse brochures nooit helemaal uit de verf. In dit magazine presenteren we niet alleen de mogelijkheden van bekende Libéma-locaties, maar passeren werkelijk alle locaties de revue. Redactioneel kunnen we zakelijke relaties zo veel beter boeien en inspireren met ons veelzijdige aanbod". Mimpen doelt daarmee op de keur aan mogelijkheden die Libéma op zakelijk gebied te bieden heeft. "Onze vakantieparken, attractieparken en beursaccommodaties lenen zich ook voor joint promotions, loyaliteitsprogramma's, spaarprogramma's en personeelskortingen."

Vanaf vandaag ontvangen duizenden bedrijven Buitenkans. Om ook regionaal de aandacht van de ontvanger te krijgen, zijn er naast een landelijke variant ook versies voor de regio's Zuidwest-Nederland en Noordoost-Nederland uitgebracht. Het magazine is ook te downloaden via de eveneens geheel nieuwe website www.libema.nl/zakelijk . Ook online worden alle b-to-b mogelijkheden van Libéma sinds kort gebundeld gepresenteerd.

Plaats op:
Datum: 21 maart 2010
Gerelateerde artikelen  
06-02-2009 Nieuws Libéma neemt organisatiebureaus All Events Group en 4 locaties Party Company …
07-06-2010 Nieuws Congresstad Zwolle zet de stad zakelijk op de kaart
09-02-2009 Mensen Robin Hensen interim-manager voor Libéma bij Party Company en All Events Group …
15-09-2011 Nieuws Rivierenland. Zakelijk verbindt regio voor meetings en evenementen
19-02-2009 Nieuws Center Parcs Meetings & Events constateert groeiende vraag naar dichtbij huis …
 
 

- partners -

 
 
 
 
 
© 2005 - 2012 Vakwereld. All rights reserved Pagina geladen in 1,01 seconden.