|
Directeur Bram Gräber van KLM Nederland is tijdens een drukbezocht Reisrevue-Congres op Schiphol uitgeroepen tot Reismanager van het Jaar. Gräber ontving zijn onderscheiding uit handen van Ton Elias, lid Tweede Kamer (VVD), onder toeziend oog van onder meer de winnaar van vorig jaar, Lex Beins van Cheap Tickets.
Reismanager en Reiskoffer uitreiking
Ook Jos Nijhuis, CEO Schiphol Group, KLM topman Peter Hartman en Frank Oostdam van het ANVR waren bij de uitreiking aanwezig. Werner van Disseldorp van Disma Reizen is onderscheiden met de ReisKoffer voor de bijzondere wijze waarop hij zich vele jaren heeft ingezet voor de reisbranche.
Reismanager meester in uitstekende deals
De jury beschrijft Bram Gräber als een sympathieke winnaar die de afgelopen jaren een voorname rol in de branche heeft gespeeld. Hij is ‘absoluut captain op het schip' en ‘een meester in details die uitstekende deals weet te sluiten', hij is een ‘harde werker en staat in de branche hoog aangeschreven'.
Jury samenstelling
De jury ReisManager van het Jaar bestaat uit Frans van Steenis, directeur Kamer van Koophandel (voorzitter), Ab Snelders - Stichting Garantiefonds Reisgelden en Joop Rengers - Europeesche Verzekeringen.
De verkiezing ReisManager van het Jaar is een initiatief van de ReisManagement Club en het vakblad Reisrevue. Eerdere winnaars waren onder meer Joost Romeijn - Sundio Group, Joop ter Haar - Oad Reizen, Will van den Hoogen - D-reizen en vorig jaar Lex Beins en Ton Berends van Cheap Tickets.
Bron: Tourpress
|