Mensen  
 

Henk Markerink is de nieuwe voorzitter van het Algemeen Bestuur van VVV Amsterdam als opvolger van Ferry Houterman. Ir. H.J. Markerink is algemeen directeur van Amsterdam ArenA en actief betrokken bij de ontwikkelingen van de citymarketing in Zuidoost.

Gezien zijn internationale ervaring en de succesvolle exploitatie van het ArenA-stadion sinds de opening in 1995 is Markerink een welkome versterking binnen het bestuur van de toeristische marketingorganisatie.

Markerink werd op 11 mei benoemd tijdens de jaarvergadering van VVV Amsterdam en ATCB in de Amsterdam ArenA, in aanwezig­heid van meer dan 200 gasten uit de toeristische sector, cultuur, media, politiek en overheid.

In zijn hoedanigheid van  voorzitter van het Algemeen Bestuur van VVV Amsterdam is Markerink tevens voorzitter van de Raad van Commissarissen van Amsterdam Toerisme & Congres Bureau (ATCB). Hij maakte al deel uit van de Raad van Commissarissen sinds 13 oktober 2009.

Plaats op:
Datum: 15 mei 2010
Gerelateerde artikelen  
23-11-2009 Mensen Ferry Houterman ontvangt Amsterdam Tourism Award
17-06-2010 Mensen Jan Mengelers (TNO) benoemd tot commissaris bij Amsterdam RAI
13-10-2009 Mensen Ruud Vismans nieuwe sectorvoorzitter KHN
08-08-2011 Nieuws Amsterdam Toerisme & Congres Bureau krijgt Keurmerk als Topsportvriendelijke …
30-07-2010 Nieuws Toeristische bedrijven redelijk optimistisch over 2010
 
 

- partners -

 
 
 
 
 
© 2005 - 2012 Vakwereld. All rights reserved Pagina geladen in 0,18 seconden.