Bedrijven A-Z  

MeetingLinq is een nieuw bedrijf onder leiding van Paul Halbertsma, dat zich richt op het produceren en leveren van materialen voor bijeenkomsten, beurzen, congressen en relatiegeschenken. Een nieuwe club van ervaren mensen die bovendien adviseert bij het maken van een weloverwogen keuze en aandacht heeft voor details.
Altijd weer met de afweging, is dit de beste oplossing voor dit specifieke project? Kortom: maatwerk voor elke meeting. Of het nou gaat om een beurs, congres of evenement. Klein of groot.
MeetingLinQ is een jonge club met veel ervaring. Een kleine organisatie die het grote werk niet schuwt. De drie mensen die nu het team vormen hebben hun sporen ruimschoots verdiend in de branche. MeetingLinQ kent overal ter wereld zijn weg.
De website van MeetingLinQ is nog volop in ontwikkeling.
 
Voor meer informatie neem contact op met:
Paul Halbertsma, Ellen Broeren, Sil Warnaar of Rob Martens.

Pilotenstraat 46
1059 CR  AMSTERDAM
Tel:  020 - 346 0650
Fax: 020 - 346 0659
E-mail: info@meetinglinq.nl
Website: www.meetinglinq.nl
Categorie: congressupplies, Relatiegeschenken en promotionele artikelen

Publicaties over MeetingLinq:

- Nieuws (2)

Gerelateerde artikelen  
03-09-2009 Mensen Ellen Broeren versterkt team MeetingLinq
26-03-2010 Mensen MeetingLinq groeit verder
15-08-2011 Mensen MeetingLinq heeft team uitgebreid
24-11-2011 Nieuws EventLinq: Nieuw one-stop-shop adres voor event supplies
11-11-2009 Tips & Tools Meeting Supply Tip November: De eco usb-stick, driedubbel duurzaam
 
 

- partners -

 
 
 
 
 
© 2005 - 2012 Vakwereld. All rights reserved Pagina geladen in 0,45 seconden.