Nieuws  

ITN International, een Amerikaanse event analytics provider, heeft EIBTM's Technology Watch Award voor 2011 in de wacht gesleept. Voor de competitie voor vernieuwende technologische toepassingen in de meeting sector waren dit jaar meer inschrijvingen (56) dan voorgaande jaren. De Nederlandse realtime programma toepassing "What's On?" wist een eervolle vermelding in de wacht te slepen.

ITN won de award met de Citywide Attendee Credential, een deelnemersbadge die tevens fungeert als gratis openbaar vervoer bewijs én toegangspas voor toeristische attracties in de stad.
Ivan Lazarev, President en CEO, ITN International verklaarde: "We zijn vereerd te zijn uitgekozen voor deze prijs. De succesvolle test van onze nieuwe Citywide Attendee Credential bewijst dat we een totaalpakkket kunnen ondersteunen voor de deelnemers. Dat is goed nieuws voor zowel de destination marketing organisaties en organisatoren van evenementen."

"De badge vervult een dubbele functie. die een destinatie marketing organisatie in staat stelt congres- en beursdeelnemers toegang te verlenen tot de infrastructuur van de stad alsmede attracties. Gelijkertijd biedt het de organisator de mogelijkheid om deelnemers te volgen, toegangscontrole uit te oefenen en exposanten een lead retrieval mogelijkheid te bieden. Deze naadloze aansluiting biedt destinatie marketing organisaties eindelijk de kans om hun steden en de events die ze onderdak bieden effectief te co-branden."
ITN International zal hun winnende product tijdens de EIBTM 2011 presenteren

Inzenders voor de competitie werden door de vakjury beoordeeld via een gewogen beoordeling voor innovatie en uniciteit, de impact die hun product zou kunnen hebben op de meeting industrie, de waarde in termen van ROI en prijsstelling.

Eervolle vermeldingen
Naast de winnaar zette de jury ook vier andere finalisten in de spotlight, die ieder staan voor een technologische vooruitgang van events.

  • Het Nederlandse Triqle Event Intelligence biedt met "What's On?" een eenvoudige en goedkope mogelijkheid om real-time programma informatie te publiceren op elk apparaat met een internetverbinding,  waardoor aanwezigen in een oogopslag zien wat er nu en straks gebeurt. 
  • Wifarer heeft bestaande Wi-Fi-systemen binnen een locatie verfijnd zodat op 1,3m nauwkeurigheid positie bepaald kan worden. Dit "indoor positioning system" helpt deelnemers zeer nauwkeurig hun weg te vinden én biedt mogelijkheid om locatiebepaalde content te verzenden en geaggregeerde deelnemerbewegingen te analyseren.
  • GenieMobile biedt een hoge kwaliteit, maar eenvoudig te gebruiken, "doe-het-zelf" mobiele app development tool voor evenementen. Een robuust menu en geschikt voor alle platformen, met een aantrekkelijke prijsstelling.
  • Active Network Events toont het toegenomen belang van tablets aan. Het biedt een uitgebreide range aan mobiele en tablet applicaties die de organisator real-time toegang geven tot zaken als registratiegegevens, lead retrieval, sociale netwerken, exposanten management, sessie tracking en planning, mobiele app-gebruik, hotelreserveringen, financiële overzichten, etc.

Meer info over EIBTM - dat van 29 november t/m 2 december 2011 in Barcelona gehouden wordt - vind je op www.eibtm.com

Plaats op:
Datum: 26 oktober 2011
Gerelateerde artikelen  
06-12-2011 Nieuws Nederlandse event-applicatie sleept eervolle vermelding binnen
17-08-2011 Nieuws EIBTM 2011 bezoekers registratie geopend
14-10-2010 Nieuws ActivTouch smartphone applicatie wint EIBTM 2010 WorldWide Technology Watch …
15-10-2009 Nieuws Pathable - online community voor congressen - wint EIBTM Wordwide Technology …
16-03-2012 Nieuws EIBTM 2011 opnieuw top platform voor meeting business
 
 

- partners -

 
 
 
 
 
© 2005 - 2012 Vakwereld. All rights reserved Pagina geladen in 0,46 seconden.