|
Op het programma van de Dag van de Toegevoegde Waarde 2010 (#DvdTW) staat ook Marga Groot Zwaaftink, die haar workshopdeelnemers in een praktische sessie helpt om hun sponsorwerving voor congressen te optimaliseren.
Marga is voor velen geen onbekende en heeft haar sporen in de congresbranche al ruimschoots verdiend. Sinds 2004 is zij met haar bureau CommGres actief is in het organiseren van congressen en events voor haar klanten. Daarbij wordt regelmatig een beroep gedaan op de expertise in sponsorwerving. Dit is dan vaak een cruciale factor voor het succes van het event.
Ook Marga stelden we onze 'vier vragen':
Wat is jouw passie/zakelijke drijfveer?
Mijn passie is om echt congressen te bouwen die wat losmaken bij de deelnemer. Dit kan zijn kennis, inspiratie maar ook nieuwe contacten. Daarbij is nog altijd ‘content king'. Ik ben dan ook zeer gedreven om het onderste uit de kan te halen bij sprekers, maar ook qua werkvormen en inzet van social media. Als de deelnemers blij zijn, is onze klant ook content en wij zeker ook!
Wat trekt jou aan in/vind je het mooiste aan het meeting vakgebied?
Het mooiste aan ons vak vind ik het samen met de klant bouwen van niets naar een live event dat wat losmaakt. Dit is vaak een ‘hobbel weg' en het geeft een extra kick als het dan een succesvolle bijeenkomst is.
Waarom moeten deelnemers jouw sessie kiezen?
In deze tijden van kleinere budgetten is het werven van sponsoren een vorm van inkomsten stroom die zeker toegevoegde waarde biedt. Niet alleen qua cash maar ook als inhoudelijke input. Hier zijn verschillende creatieve varianten in mogelijk, passend bij uw event.
Wat zie jij als belangrijkste trend in de meeting industrie?
Belangrijkste trend: congressen en events kruipen naar elkaar toe: congressen moeten ook steeds meer een ervaring worden, events moeten steeds meer ook een inhoudelijk element krijgen.
Laatste kans om in te schrijven voor DvdTW
Ben jij organisator of opdrachtgever en heb je je nog niet ingeschreven? Meld je dan nu nog snel aan voor de Dag van de Toegevoegde Waarde op maandag 13 december 2010.
Kijk hier voor alle info en het aanmeldformulier.
|