|
Er is een nieuw educatief initiatief gelanceerd door IAPCO en de International Pharmaceutical Congress Advisory Association (IPCAA) om een hiaat in de traningsmogelijkheden in de meeting markt te vullen.
De masterclass "Change Management - Managing Change" richt zich op onderwerpen als Pharmaceutical Meeting Procurement, de verschuiving van Marketing naar Research & Development, Duurzaamheid en Virtuele & Digitale meetings. De training is gericht op professionals in de meeting industry die minimaal 6 jaar ervaring hebben op decision-making niveau. Gedurende de masterclass wordt ook in groepen aan de case study gewerkt, die aan de gehele groep gepresenteerd wordt.
Een keur aan internationale experts verzorgt de sessies tijdens deze masterclass. Twee nieuwe sprekers zijn onlangs toegevoegd aan het programma:
* Cherie Davis, Director of Business Development, InterCall Streaming, zal de Virtual & Digital Meetings session verzorgen
* Carole Poillerat, Global Category Leader Conferences bij Astra Zeneca, gaat in op Procurement in Healthcare Meetings tijdens haar sessie.
De masterclass vindt gelijktijdig met IAPCO's Wolfsberg seminar plaats, van 17-20 januari 2011 in Wolfsberg, Zwitserland.
Er is plaats voor maximaal 36 deelnemers, om de verhouding van 1 docent per 3 deelnemers te borgen en ervoor te zorgen dat er voldoende ruimte is om individuele vragen van deelnemers goede aandacht te kunnen geven.
Meer informatie is te vinden op de website van IAPCO
|