Mensen  
 

De Nachtegaal Heereweg Exploitatie BV heeft Renata Haring (34) aangesteld als general manager van Golden Tulip Lisse & Restaurant De Nachtegaal in Lisse. Renata Haring was eerst rooms division manager en later assistent general manager. Haring krijgt onder meer het implementeren van een nieuwe bedrijfsstrategie binnen het hotel als taak.

Verder zijn er grote plannen met het bedrijf. Bij de vernieuwing van de strategie kijken ook renovaties en innovatie concepten om de hoek, die het hotel naar een hoger niveau moeten tillen.

Golden Tulip Lisse & Restaurant De Nachtegaal is franchisenemer van het merk Golden Tulip. In het geheel omvat Golden Tulip Lisse een restaurant met open keuken, 122 hotelkamers, 24 in grootte variërende zalen, Club Nils - de trendy discotheek, een hotelbar, zwembad en sauna.

Plaats op:
Datum: 15 oktober 2009
Gerelateerde artikelen  
14-08-2009 Nieuws Starwood Capital haalt hoofdkantoor Golden Tulip weer naar Nederland
11-04-2011 Mensen Joost ligthart gaat Golden Tulip Veluwe Hotels aansturen
09-08-2009 Mensen Landgoed & Résidence Hunzebergen trekt nieuwe krachten aan
12-06-2009 Nieuws Starwood Capital Group lijkt winnaar te worden in overnamestrijd Golden Tulip …
29-10-2009 Mensen Ilse Baaten general manager Bilderberg Wolfheze
 
 

- partners -

 
 
 
 
 
© 2005 - 2012 Vakwereld. All rights reserved Pagina geladen in 0,19 seconden.